Metalli pulbrid

Katte põhikomponendid

Tööpulbri mark

Otstarve, remondi- ja taastamisobjektid

Alumiinium
Tsink
Ą-20-11 Aukude ja pragude hermetiseerimine metallradiaatorites, kondensaatorites, soojusvahetites ja muudes toodetes. Korrosiooni- ja mehaanikakahjustuste, mulkide, õhuaukude, kriimude remont, pragude, loikude ja muude defektide täitmine alumiinium-, teras- ja malmidetailides..
Alumiinium
Tsink
Ą-80-13 Metalldetailide kuju taastamine. Kavernide, pooride, pragude ja muude defektide täitmine toodetes alumiiniumist ja selle sulamitest. Laagritugide taastamine alumiinium-, teras- ja malmidetailides.
Vask C-01-01 Elektrit juhtivad katted alumiiniumi, terase, metallisulamite, klaasi, keraamika peal. Alumiiniumi-, teras-, malmi-, keraamika- ja klaasdetailide metalliseerimine tinajootmise jaoks. Klaasi ja keraamika puhul on  nõutav alumiiniumi allkiht.
Vask

Tsink

C-01-11 Kavernide, pragude ja muude defektide täitmine teras-, malmi-, pronks- ja messingdetailides. 600 kuni 800 °C temperatuuri juures töötavate detailide remont.  Laagritugide taastamine teras- ja malmidetailides.
Alumiiniumioksiid K-00-04-16 Teras- ja malmipindade puhastus ja juga-abrasiivne ettevalmistus metalliseerimiseks.
Plii P1-00-01 Korrosioonivastane kaitse happelistes  ja leeliselistes keskkondades. Poorsuse, mikropragude, keermesliidete hermetiseerimine.
Babiit B-83 B83-100-40 Liugelaagrite taastamine.
Nikkel N3-00-02 Elektrit juhtivad katted elektriseadmete kontaktplatside jaoks. Korrosioonivastased ja kuumusekindlad katted terasdetailide kaitsmiseks.
Nikkel

Tsink

N7-00-14 Kavernide, õhuaukude, pragude ja muude defektide täitmine 900 kuni 1200 °C temperatuuri juures töötavates esemetes.
Tsink Z-00-11 Terasdetailide ja teraskonstruktsioonide detailide lokaalosade (sealhulgas keevisõmbluste) korrosioonivastane kaitse.
Tina T2-00-05 Elektrit juhtiv kate elektriseadmete kontaktplatsidele.
Düüsi kuluelemendid
K6 Vahetatav tihend.
 SK10 düüsile.
P7 Vahetatav tihend.
 SP7 düüsile.
P9 Vahetatav tihend.
 SP9 düüsile.

Comments are closed.